Mart Ayında Vizyondaki Filmler

0
Mar
10
Samet Sökel
film

Bu ay içerisinde film sektöründe ve film alanında çok büyük ve çok iyi filmler ortaya çıktı. İşte bu ay içerisinde vizyona giren ve izleyicisi ile buluşan filmlerden bazıları;

 

Recep İvedik 4

Türkiye’de komedi filmi diyince ilk başta akla Şahan Gökbakar’ın başrolünde oynadığı Recep İvedik film serisi geliyor. Recep İvedik 4 yine klasik konuda bir Anadolu erkeği olan Recep İvedik’in hayatını anlatıyor. Filmi izlemeden önce komedi ve kahkaha tufanına hazır olun.

 

Bir Küçük Eylül Meselesi

Dram, aşk ve romantizmi konu alan bu filmin başrollerinde daha önceki dizi ve filmlerden tanımış olduğumuz ve sıkça ekranlarda karşımıza gelen Farah Zeynep Abdullah, Ceren Moray ve Engin Akyürek gibi tecrübeli isimler bulunuyor.

 

Sürgün İnek

Tamamen gerçeklerden alıntı yapılarak düzenlenen bu film Malatya’da geçiyor. Başrollerini ise Hasan Kaçan, Şebnem Sönmez ve Cezmi Baskın gibi bilindik isimler paylaşıyor. Yönetmen koltuğunda ise Ayhan Özen bulunuyor.

 

300: Bir İmparatorluğun Yükselişi

Amerikan yapımı olan bu filmde 300 sayısını aklımıza kazıyan 300 Spartalı filmi ile aynı seri içerisinde yer alıyor. Savaş, macera ve aksiyon gibi konuları alan 300: Bir İmparatorluğun Yükselişi adlı film içinde olduğumuz ay içinde vizyona girmiş durumda.

 

Gulyabani

Gulyabani adlı film Türk yapımı ve gerilimi aynı zamanda komediyi konu alıyor. Biraz garip olsa da komedi ve gerilim filmlerinin kombinesini görmeye fazla alışık olmadığımız için değişik algılanabiliyor. Ama bütün korku ve komedi filmi seven film severlere tavsiye ederiz.

Silsile

Türk yapımı olan ve IMBD tarafından 7,9 olarak puanlandırılan film dram ve gerilimi konu alıyor. Ozan Açıktan’ın yönetmenliğini yaptığı film 7 Mart tarihinde vizyona girdi ve izleyicisiyle buluştu. Filmin baş ve diğer rollerinde ise daha önce dizi ve filmlerde sıkça gördüğümüz ve karşılaştığımız oyuncular ve bu oyunculardan ziyade sinema hayatına yeni adım atan oyuncularda bulunuyor. Dram ve gerilim konularını işleyen Silsile adlı Türk yapımı filmi bütün sineme ve film severlere tavsiye ederiz.  7 mart tarihinde vizyona giren film halen sinema salonlarında izlenebiliyor.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>